למה יש על שירותי מנוף הרמה מחיר שונה?

אם תקלידו בגוגל את הביטוי "מנוף הרמה מחיר" או ביטוי דומה, תקבלו שורה ארוכה של תוצאות והצעות של חברות שונות. עיון בהצעות ובמחירון אלו יביא אתכם למסקנה שמדובר בטווח רחב מאוד של מחירים, אבל מדוע? ואיך אפשר לקבל על מנוף הרמה מחיר משתלם וכדאי? התשובות לשאלות אלו במאמר שלפניכם.

אם אתם מתכוונים להשכיר מנוף הרמה, בוודאי ברור לכם שהדבר כרוך בעלויות – ולפעמים אפילו גבוהות. אבל מה שלא ברור הוא מהם המשתנים שמשפיעים על מחיר המנוף לשעת או ליום עבודה. האם מדובר במחירון קבוע או משתנה? כיצד ניתן לחסוך בעלויות? בואו לקרוא תשובות לשאלות אלו.
ראו גם: השכרת מנופים לכל מטרה

מנוף בשקיעה

האם מציעים על שירותי מנוף הרמה מחיר קבוע?

התשובה שלילית. בשוק החופשי פועלות חברות רבות ואין גורם מפקח המחייב אותן למחירון מסוים. יחד עם זאת, קיים טווח מחירים מקובל וחלק גדול מהחברות גם מפרסמות את המחירונים שלהן באתרי האינטרנט, כך שתוכלו לבצע השוואות ולבחור בהצעות הכי משתלמות מבחינתכם. מעבר לכך, אין על שירותי מנוף הרמה מחיר קבוע מהסיבה הפשוטה שישנם סוגים כה רבים של מנופים ושימושים, אשר לכל אחד מהם מאפיינים המשפיעים על התמחור.

מנוף הרמה – מחיר לפי סוג מנוף וסוג שימוש

כאמור, מנופי הרמה משמשים למגוון צרכים ומטרות. באופן כללי, המחירים מוצעים פר שעה ו/או פר יום ומשתנים בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים. כך לדוגמא, מי שרוצה להשכיר מנוף הרמה לצורך הובלות יראה שיש הבדלים בין מחירי מנופים המגיעים עד לגובה 5 קומות או 15 מטרים, מנוף עד 45 מטרים או 15 קומות וכן מנופי ביניים – למשל עד 25 מטרים או 8 קומות. חלק מהמנופים מגיעים רק עם נהג משאית ואילו הגדולים יותר שמצריכים מפעיל מורשה גם מגיעים עם מפעיל. המחירים יכולים להתחיל ב- 300 ₪ לשעה ולטפס עד ל- 1,500 ₪ לשעה עבור המנופים הגבוהים ביותר.

דוגמא נוספת היא מתחום המנופים על גבי משאיות, המשתנים לא בהתאם לגובה העבודה אלא למשקל הנשיאה. כך למשל, ישנו הבדל בין מנוף 60 טון, 30 טון, 200 טון, 400 טון או 120 טון. על מנת לסבר את האוזן, מנוף המסוגל להרים 200 טון עשוי לעלות בין שלוש לארבעים אלף שקלים יום עבודה, כאשר המחיר כולל את שכרו של המפעיל. לעומת זאת, מנוף על משאית המסוגל להרים עד 30 טון, יושכר במחיר הנע בדרך כלל בין ארבעת אלפים לששת אלפי שקלים, כולל שכרו של המפעיל.

ראו גם: השכרת מנוף סל

איך לחסוך בעלויות המנוף?

יש כמה דרכים לחסוך בעלויות המנוף. כך לדוגמא, יש להזמין מנוף הנותן מענה מדויק לצרכים ולא מעבר להם, ניתן לנסות ולסגור מול החברה על דיל מיוחד, יש להכין את השטח והציוד באופן מדוקדק להגעת המנוף כדי לחסוך בזמן, ויש להשוות בין הצעות מחיר שונות.

צמרת הובלות מנוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

למה יש על שירותי מנוף הרמה מחיר שונה?
5/5

צור קשר - השאירו פרטים

5 עובדות על מנוף סל

יש לכם עבודה מורכבת בגובה רב? צריכים להרים ציוד כבד לגובה? מחפשים מנוף איכותי ובטיחותי? הפתרון האולטימטיבי – מנופי סל. המאמר יפרט 5 עובדות על

4 עובדות על השכרת מנוף סל

מנופי סל רבים מושכרים על ידי קבלנים ויזמים לצורך עבודות בניין בגובה. גם גופים נוספים עושים בהם שימוש ונהנים מעבודה יעילה, חלקה ומדויקת. המאמר יביא

סוגים שונים של שירותי מנוף בחריש

אם אתם זקוקים לשירותי מנוף בעיר הבירה וסביבתה כדאי שתכירו את השירותים השונים שמציעות חברות הפועלות בתחום. למעשה, מנופים מהווים תחום נרחב מאוד ובו סוגים

סוגים שונים של שירותי מנוף בעומר

אם אתם זקוקים לשירותי מנוף בעיר הבירה וסביבתה כדאי שתכירו את השירותים השונים שמציעות חברות הפועלות בתחום. למעשה, מנופים מהווים תחום נרחב מאוד ובו סוגים

התקשרו עכשיו