כמה עולה מנוף הרמה בגן יבנה

למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם בהקדם!
צור קשר - השאירו פרטים

נזקקים לשירותי מנוף הרמה בתל אביב לעבודות בנייה ושיפוצים, להובלות או לכל עבודה אחרת? אם כן, סוגיית העלויות בוודאי מהווה חלק מהשיקולים שלכם. במאמר הבא נבחן כמה יעלה לשם השירות, במה התעריף תלוי בעצם, ואיך תחסכו בעלויות. כך ניתן לבצע בחירה מושכלת ונכונה, שתהיה גם הכי משתלמת ומדויקת לצרכים שלכם.

 

שירותי מנוף הרמה מייעלים את העבודה הנדרשת באופן ניכר, חוסכים במאמץ, בזמן ובכוח אדם, ובשורה התחתונה – בכסף. יחד עם זאת, ממש לא מדובר בשירות הניתן בחינם והוא בהחלט כרוך בעלויות, שיכולות במקרים מסוימים להיות גבוהות מאוד. אז עושים את התחשיב של העלות? איך תשמרו על תקציב שפוי? ואיך תקבלו מענה הולם בעלויות סבירות? המשיכו לקרוא את המאמר ותבינו.

 

 

רקע מוקדם על מנוף הרמה בגן יבנה

 

קודם כל, חשוב להבין שכאשר מדברים על מנוף הרמה בגן יבנה לא מתכוונים לסוג אחד בלבד של מנוף. ככלל, מדובר במנוף היושב על משאית, על טנדר או טרקטור ויש לו זרוע טלסקופית או מפרקית. בזרוע הטלסקופית יוצאות קורות המתכת זו מתוך זו, כך שהעליונה היא הדקה ביותר והתחתונה העבה ביותר, והגובה המקסימאלי הינו קבוע. לעומת זאת, במנוף הרמה מפרקי החוליות מחוברות זו אל זו כמו מפרקים, וניתן להוסיף עוד ועוד להארכת הזרוע – עד למגבלה מסוימת כמובן.

 

המשמעות היא שמנופים מפרקיים יכולים להגיע לגבהים מרשימים יותר, למשל אם צריך להעלות ולהוריד משאות מקומה 15, והם גם יותר מגוונים מבחינת התמרון שלהם והיכולת להגיע למקומות פחות נגישים למנוף טלסקופי. מצד שני, יש לזכור שמנוף טלסקופי יכול להגיע לשטח ודי מהר להתחיל בעבודה, אחרי כמה בדיקות מקדימות, לעומת מנוף מפרקי שבו יש להתאים את המפרקים והעבודה מתחילה כעבור יותר זמן.

 

עוד כמה הבדלים בסיסיים

 

עוד קצת לפני שנדבר על העלויות של מנוף הרמה בגן יבנה, חשוב לספר על עוד מספר הבדלים והיבטים בסיסיים. קודם כל, ישנם הבדלים משמעותיים ביכולות נשיאת המשקלים של מנופים אלו. כך למשל, מנוף הרמה בסיסי היושב על טנדר ומשמש למשל להעברת דירה מקומה נמוכה, יכול לשאת עד כחצי טון – וזה בהחלט מספיק לעל פריט רגיל בדירה – כולל הכבדים ביותר. לעומת זאת, ישנם מנופים שיכולים לשאת עשרות ואפילו מאות טונות, למשל אם צריך להרים ציוד הנדסי כבד או מבנים יבילים.

 

מעבר לכך, מנופים אלו חייבים לעמוד בתנאים ברורים של בטיחות ותקנות, בהם אסור להתפשר. מדובר למשל בהיות המנוף מטופל ומתוחזק, נבדק בשוטף על ידי אנשי מקצוע בעלי הרשאה מיוחדת לכך, מופעל על ידי מפעיל בעל רישיון הולם, וכמובן מתופעל בשטח תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות הנדרשים – בין אם מדובר באתר בנייה, שיפוצים, הובלת דירה או עבודה של טכנאי ואיש מקצוע המטפלים בתשתיות בניינים.

 

אז כמה יעלה לי מנוף הרמה בגן יבנה

 

המחיר של מנוף הרמה בגן יבנה יכול להתחיל במאות שקלים לפרויקט (יום עבודה) ולהגיע עד לאלפי שקלים לשעה. מדוע טווח המחירים כה גדול? ראשית, כי ישנו הבדל עצום בין מנוף המסוגל להרים מאות טונות לבין מנוף המרים מאות קילוגרמים – זה פשוט לא אותו הסיפור. כמו כן, יש הבדל בין מנוף המסוגל להגיע לקומה שלישית או רביעית, לבין מנוף שיכול להרים משאות לקומה חמש עשרה.

 

וגם בתוך כל תחום של משאות וגבהים ישנם הבדלים בין תעריפי השכירות של מנוף ההרמה. לדוגמא, בתחום פועלות לא מעט חברות אשר כל אחת מהן מציעה מחירון שונה. אמנם קיים טווח מקובל פחות או יותר, אך המחירים בהחלט משתנים ולכן חשוב לבצע השוואה בין כמה הצעות. בנוסף, המחיר משתנה בהתאם לדגם המנוף ולחברה שמייצרת אותו, וכן לפי היבטים ייחודיים של הפרויקט עצמו.

 

כמה דוגמאות למחירים

 

על מנת לסבר את האוזן נביא להלן מספר למחירים של מנוף הרמה בגן יבנה. שוב, נזכיר כי לא מדובר במחירון קבוע המחייב חברה זו או אחרת אלא בטווח מחירים מקובל. אם כן, מנוף הרמה המשמש באתר בנייה עשוי לעלות כחמש מאות שקלים לשעת עבודה במידה שהוא נדרש להרמה של פיגומים בגובה שאינו עולה על עשרים וחמישה מטרים. לעומת זאת, על אותו המנוף שנדרש להורדה של פסולת בנייה מקומות גבוהות, המחיר הממוצע יעמוד על כשש מאות שקלים לשעת עבודה, ועל הרמה של חומרי בנייה יגבוה מכם כחמש מאות וחמישים ₪ לשעה.

כמה עולה מנוף הרמה בגן יבנה

ומה עם מנוף הרמה בגן יבנה להובלות?

 

כפי שאמרנו, ישנם הבדלים משמעותיים בהתאם לגובה המבוקש. כך למשל, אם מדובר במנוף המגיע עד לגובה של 25 מטרים, או שמונה קומות, המחיר הממוצע יעמוד על שבע מאות שקלים, אך אם מדובר במנוף המגיע עד לארבעים וחמישה מטרים, או חמש עשרה קומות, המחיר הממוצע יעמוד על כאלף ושלוש מאות שקלים לשעת עבודה. לעומת זאת, במידה ומדובר בקומה יחסית נמוכה, עד קומה חמישית או חמישה עשר מטרים, המחיר הממוצע לשעת עבודה יעמוד על כחמש מאות ₪.

 

כמה הערות לסיום

 

בפסקאות הקודמות הבאנו כמה דוגמאות וישנן עוד רבות אחרות, למשל עבור מנופי הרמה בגבהים יותר גדולים, מנופי סולמות, פרויקטים מיוחדים כמו הובלה של פסנתר, השכרה של מנוף הרמה עם סל וכן הלאה. כמו כן, ישנן צורות נוספות של תחשיבי עלויות שאותם ניתן לסגור מול החברה, לדוגמא לסגור על עלות לפי יום עבודה, לפי ביצוע פרויקט וכדומה.

 

על מנת לקבל מנוף הרמה בגן יבנה שמתאים לצרכיכם, המאפשר עבודה יעילה ועושה זאת תוך חיסכון מקסימאלי בעלויות, התייעצו עם אנשי המקצוע של החברה. שימו לב שמדובר בחברה אמינה, רצינית וותיקה, הפועלת על פי כל כללי הבטיחות.

 

 

צור קשר - השאירו פרטים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

מאמרים אחרונים

איך לעבור דירה בקלות

התשובה לשאלה הזו, היא ממש אבל ממש פשוטה. עוברים דירה בקלות ובנוחות, רק עם הובלות מיכאל ובוריס. ועכשיו ברצינות, הדבר החשוב ביותר בעת מעבר דירה

התקנת דלקן לרכבים חדשים

אנשים רבים מודאגים לגבי עתיד הדלק לרכב וזמינות הנפט. עם זאת, ישנן מספר דרכים להפחית את כמות הדלק שאנו משתמשים בה. אחת הדרכים היא להשתמש

איך בוחרים חברת הובלות באשקלון

שירותי הובלות ניתנים להזמנה באמצעות חברה חיצונית, ארצית או מקומית שמספקת שירותים לתושבים. ישנם כל כך הרבה חברות שמספקות שירותי הובלות באשקלון, חשוב לבחור אותם

התקשרו עכשיו