האם להשכיר או לקנות מנוף הרמה?

למה אתם מחכים? השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם בהקדם!
צור קשר - השאירו פרטים

במשק הישראלי נעשה שימוש רב במנופי הרמה עבור צרכים שוטפים ומזדמנים. השימוש במנופים מבוצע על ידי גורמים רבים ובהם עוסקים, חברות המעניקות שירות, חברות בענפי הבנייה והשיפוצים, מובילים למיניהם, חקלאים ועוד. אחת השאלות שעולות מעת לעת היא לגבי קנייה או השכרה של מנוף הרמה, ומי שרוצה לבחון את הנושא מוזמן לקרוא את המאמר הבא.

אם יש לכם חברה או עסק שפעילותם כוללת מעת לעת פרויקטים עם הרמה לגובה של מטענים, משאות, אנשים, כלים, ציוד וכדומה, ייתכן שאתם מתלבטים לגבי רכישת מנוף הרמה או השכרתו. אכן, מדובר בהתלבטות חשובה ובעלת השלכות בלתי מבוטלות על העסק, ולכן כדאי לקחת בחשבון את מגוון השיקולים כפי שאלו יתוארו בשורות הבאות.

מנופים לבניינים

סוגיית העלויות של מנוף הרמה

מטבע הדברים השיקול המרכזי הוא העלות של רכישת או השכרת מנוף הרמה. מובן מאליו שהעלויות של רכישת מנוף הינן גבוהות מאוד ומשתנות בין סוגי המנופים השונים. למעשה, המנופים הפשוטים והזולים ביותר יעלו לכם עשרות אלפי שקלים ומכאן והלאה המחירים קופצים בקלות למאות אלפי ולמעלה מכל. זוהי הוצאה משמעותית וכבדה לכל עסק, ומובן שצריך למצוא לה הצדקה נאותה.

ההצדקה מגיעה מכך שפעילות החברה כרוכה באופן שוטף בביצוע עבודות הרמה לגובה, בין אם מדובר בעבודות בתחום הבנייה, ההובלות וכדומה. במקרה זה, היתרון של רכישה על פני השכרה יתבטא מבחינת העלויות לאורך זמן, שכן עלות ההשכרה נעה בין מאות לאלפי ולעשרות אלפי שקלים ליום עבודה של מנוף הרמה. אמנם מדובר בעלויות הרבה יותר נמוכות מאשר רכישה, אולם באופן מצטבר עם הזמן הסכומים נעשים קרובים יותר ולבסוף מוטים לטובת הקנייה.

בנוסף, קניית המנוף משחררת אתכם מתלות בחברות להשכרת מנופים. כך ניתן לתכנן בצורה יותר יעילה, פשוטה וגמישה את העבודות, בלי קשר למידת הזמינות והפניות של המנוף בחברה זו או אחרת, התמודדות עם שינויים בתעריפים שלה, וכן הלאה.

ראו גם: מחיר השכרת מנוף הרמה 

ולמה להשכיר מנוף הרמה?

במידה רבה, היתרונות של השכרת מנוף הרמה הם תמונת ראי של יתרונות הרכישה. אולם ישנם יתרונות נוספים. לדוגמא, קנייה של מנוף אינה מסתיימת בעלויות הרכישה, שכן כאן מתחיל הסיפור של האחזקה. אכן, אחזקת מנוף אינה משחק ילדים וכרוכה בפני עצמה בהוצאות בלתי מבוטלות על טיפולים שוטפים, עמידה בדרישות תקני הבטיחות, פיקוח ובדיקות של קציני בטיחות וכיוצא בזאת. לעומת זאת, בהשכרה של מנוף כל הסיפור הזה נחסך מכם.

כמו כן, יש לזכור כי מנוף הרמה עשוי להיות מותקן על גבי טרקטור, טנדר או משאית. מדובר בכלים שיש למצוא עבורם מקום הולם לחנייה והם תופסים משטח התפעול של העסק, בעיקר אם מדובר במשאית. בנוסף, יש לוודא כי כלי הרכב והמנוף היקר שעליו מוגנים ושמורים היטב, בין אם בעזרת מצלמות אבטחה, מאבטחים או כל ציוד אחר שדורשת חברת הביטוח – והדבר כרוך גם הוא בעלויות.

צמרת הובלות – מומחים בעבודות והובלות מנוף

צור קשר - השאירו פרטים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

מאמרים אחרונים

התקנת דלקן לרכבים חדשים

אנשים רבים מודאגים לגבי עתיד הדלק לרכב וזמינות הנפט. עם זאת, ישנן מספר דרכים להפחית את כמות הדלק שאנו משתמשים בה. אחת הדרכים היא להשתמש

איך בוחרים חברת הובלות באשקלון

שירותי הובלות ניתנים להזמנה באמצעות חברה חיצונית, ארצית או מקומית שמספקת שירותים לתושבים. ישנם כל כך הרבה חברות שמספקות שירותי הובלות באשקלון, חשוב לבחור אותם

5 עובדות על מנוף סל

יש לכם עבודה מורכבת בגובה רב? צריכים להרים ציוד כבד לגובה? מחפשים מנוף איכותי ובטיחותי? הפתרון האולטימטיבי – מנופי סל. המאמר יפרט 5 עובדות על

התקשרו עכשיו